+++++++++++++++ News & Updates +++++++++++++++

25-03-2026: Start van het seizoen

We hopen dat jullie voorbereidingen volgens plan verlopen. Ons organisatiecomité heeft al geweldig werk verricht en de wisselzone geoptimaliseerd. Er komt voortaan slechts één wisselzone voor alle afstanden! Het betreden en verlaten van de zone wordt hierdoor aanzienlijk vereenvoudigd. Ook kan zo worden voldaan aan de nieuwe veiligheidsvoorschriften van de lokale autoriteiten, aangezien de muur nu beter begaanbaar is voor hulpvoertuigen..

19-12-2025: De inschrijving is geopend

Beste atleten, eindelijk kunnen we de inschrijving openen. Profiteer van onze voordelige vroegboekkortingen.

Verder hebben we besloten om het fietsparcours van de middellange afstand te verkorten tot 3 ronden. Tegelijkertijd starten we de promo 2 uur later dan voorheen. Zo ontlasten we het fietsparcours.

 

NU INSCHRIJVEN

 

16-11-2025: Inschrijving gaat binnenkort open

Beste triatloncommunity,
we krijgen al veel vragen over wanneer de inschrijving opengaat. Ons vrijwilligersteam is al sinds september druk bezig om de komende editie van de Ostbelgientriathlon voor te bereiden. De inschrijving gaat begin december open. De belangrijkste gegevens worden de komende dagen op de website geplaatst.
Hartelijk dank voor jullie geduld, begrip en enthousiasme. We kijken ernaar uit jullie te zien!